Buscar
  • Danna Sultana

Trans Model Danna Sultana ve 8 Aylık Hamile Olan Kocası Esteban Landrau

Publicado por: ListeList Özel 4 Haziran 2020 - Turquia Kolombiyalı trans model Danna Sultana ve kocası 8 aylık bebekleri kucaklarına almak için gün sayıyor.


Cinsiyet normlarının yıkılmasını isteyen yüz binlerce insan bulunuyor. Bazen kişiler kendilerini doğduğu bedene ait hissetmiyor ve cinsel kimliklerini değiştirebiliyorlar. Kadın bedeninde doğup erkek gibi hisseden ya da erkek bedeninde doğup kadın gibi hisseden ve bu şekilde yaşayanlar trans birey olarak adlandırılıyor. Trans bireyler ne yazık ki dünyanın hemen hemen her yerinde ayrımcılığa ve şiddete maruz kalıyor. Ancak tüm bu baskılara boyun eğmeyip aşklarını dilediği gibi yaşayanlar da var. Kolombiyalı bir trans model olan Danna Sultana ve yine kendisi gibi bir trans olan kocası Esteban Landrau da bu kişiler arasında. Danna Sultana ve Esteban Landrau evliliklerini bir bebekle taçlandırmayı bekliyorlar. Detaylara birlikte bakalım.

Kolombiyalı trans model Danna Sultana geçtiğimiz günlerde 8 aylık hamile kocası Esteban Landrau’in göbeğini öperken bir fotoğrafını paylaştı


para ver noticia completa, haga click en el siguiente link:

https://listelist.com/danna-sultana-esteban-landrau-hamile/

42 vistas0 comentarios

Danna Sultana -Showgirl - Modelo - Actriz -TransFamily 

logo tik tok blanco.png

© 2020 Powered by: