Buscar
  • Danna Sultana

Transpłciowa modelka spodziewa się dziecka. Jej partner jest w ósmym miesiącu ciąży


Publicado por: Gazeta Edziecko - Polonia - 01.06.2020


Modelka, która urodziła się, jako mężczyzna Danna Sultana spodziewa się dziecka z mężem Estebanem Landrau, który urodził się jako kobieta. "Prawie mamy naszą pociechę".


Nietypowa ciąża 

Kolumbijska modelka Danna Sultana, która urodziła się jako mężczyzna i identyfikuje się jako kobieta, spodziewa się dziecka wraz z mężem Estebanem Landrau, który urodził się jako kobieta. Danna jakiś czas temu udostępniła zdjęcie swoim 218 000 obserwującym na Instagramie, podpisując jedno z nich "Love is Love".


Niedawno Esteban uważał, że ma skurcze i prawdopodobnie przedwcześnie urodzi, więc para udała się do szpitala. Lekarze wyjaśnili jednak, że to normalne, a dziecku nic nie zagraża. Najprawdopodobniej dzieje się tak, ponieważ ich syn jest tak duży. Z ulgą Danna i Esteban wrócili do domu. Lokalne media podały, że para poczęła dziecko naturalnie, ponieważ zarówno Danna, jak i Esteban mają swoje naturalne narządy. Danna ostatnio udostępniła zdjęcie na swoim Instagramie, na którym jest ze swoim partnerem, który pokazuje ciążowy brzuch. Napisała:

Prawie mamy naszą pociechę.

W lutym para ogłosiła w social mediach wiadomość o ciąży. Wstawili zdjęcie z tekstem ciążowym, podpisując słodkie zdjęcie: "Marzenia się spełniają". Fani pisali: "Cudownie, to daje odwagę tysiącom par trans", inna dodała: "W tej rodzinie jest miłość! Najlepsza energia, dzięki której wszystko idzie dobrze".Para ver la noticia completa, haga click en el siguiente link:

https://www.edziecko.pl/rodzice/7,79361,25993097,tranplciowa-modelka-spodziewa-sie-dziecka-jej-partner-jest.html

3 vistas0 comentarios

Danna Sultana -Showgirl - Modelo - Actriz -TransFamily 

logo tik tok blanco.png

© 2020 Powered by: